KONST / Litografier / Grafiskt blad 15143100
nr 1514 3100
Grafiskt blad
Oidentifierad konstnär. Signerad, yttermått inklusive ram: 30x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:08:11
100 kr
200 kr